Katalog wyszukanych fraz
aaaaMoje wiersze-Dawideeek!aaaa

. Dzięki usłudze Heyah ToJa możesz zdecydować, czy osoba, do której dzwonisz, zobaczy Twój numer, czy też napis" Numer zastrzeżony"

Po 1. Się mówi zastrzec numer: p. Po 2. Istnieje coś takiego jak infolinia heayah i tam porozmawiasz sobie. Logujesz się na www. Heyah. Pl ustawiasz i już
  • . Wiem ze w HeyaH wystarczy raz sobie na ich stronie zastrzec numer i spowrotem dac nie zastrzezony i mozna pozniej juz tylko wpisywac#31#.
  • Sieć: heyah. Numer gadu-gadu: 0. Post Napisane: 15-02-10, 00: 26. Działa tak jak powinna. Nie zapomnijcie zastrzeżyć numeru; Zastrzec: p
  • . Chciałem jaja porobić ale nie mogę. Bo nie umiem zastrzec numeru. a tak bez zastrzeżenia to się boje.-x.
Jak zastrzeżyć nr kimi jak można zastrzeżyć numer swój w noki 5200. Jak sciągnąć gadu-gadu do nokii 5200? kartę mam z heyah. i czy to się wg opłaca.


Mam problem otóż w Heyah ustawiłem, że po wpisaniu#31#przed numerem na który dzwonie numer jest zastrzeżony. Wszystko było ok dopóki nie nacisnąłem w. Nie da się zastrzeżyć numeru; opinia: Telefon mam od 4 dni więc dopiero go poznaję; Miałam jeszcze do wyboru Nokie 5530. Ale zniechęcił mnie jej wąski.


Heyah odzyskać można go dzwoniąc do bou-lub odwiedzając Wysepkę. Numer do bou i adresy wysepek. Temat: Jak zastrzeżyć nr, jak wyłączyć pocztę?

Jak można zastrzeżyć numer swój w noki 5200. Mi wyskakuje" polaczenie danych pakietowych niedostepne" mam tel w heyah i nie wiem za bardzo o co chodzi.


Co ma do rzeczy, czy dany klient wydaje na telefon kilka, czy kilkanaście kafli, czy to taki, który chce tylko" zastrzeżyć numer" poprzez bok,

. Dna ile nici analiza swat biurowca hey dyskografia pobierz jak zastrzeżyć numer w samsungu delphi jak zrobic hiacynta zbibuly tekst do.

Play. Ale jest za drogo więc się niedługo przenosze na heyah ale w heyah nie da się do internetu wejść albo zastrzeżyć numer. Dominika. 16/03/2009 19: 33.A to nie mam pojęcia czy w heyah da rady. Tak lipa bo gg w telefonie to super sprawa: czy ktoś wie jak w tej noki 5130 zastrzeżyć numer?Chciałam zastrzeżyć numer. Czy jest taki numer telefonu. simplus, heyah, sami swoi! wzrost sprzeda¯ y do 40%. bezpieczeÑ stwo.

Moje wiersze-Dawideeek!